Pomáháme
srdcem

Pomáháme těm,
kteří ze všeho nejvíc
potřebují okamžitou pomoc

Více o nadačním fondu

Nadační fond Františka Štěpánka

 

Příběh Nadačního fondu Františka Štěpánka se začal psát v roce 2022. Jeho vznik vycházel z vyjádření úcty k charitativní činnosti významného podnikatele a sokolovského patriota pana Františka Štěpánka s cílem pomoci těm, kteří to potřebují. František Štěpánek měl ohromný vliv na Sokolovsko a Karlovarský region, neboť nejenže poskytoval pracovní příležitosti tisícům lidí, ale také se vždy vyznačoval silným sociálním cítěním. Dnes s pokorou navazujeme na jeho osobní filantropické činy.

Jsme součástí SUAS GROUP, a tím i přímo navazujeme na tradici Sokolovské uhelné. To nám dává hlubší vztah k regionu, který dříve prosperoval díky těžbě uhlí. Jsme si vědomi komplexních společenských výzev, kterým čelí Sokolovsko v dnešní době. SUAS GROUP, jako energetický lídr v nové éře, se zavazuje k úspěšné transformaci regionu, která přinese zlepšení životních podmínek pro všechny obyvatele. Toto jsou však výzvy, které vyžadují dlouhodobou snahu.

Nadační fond Františka Štěpánka se zaměřuje na pomoc těm, kteří se ocitli v náhlém střetu se složitými životními situacemi a nejvíce potřebují okamžitou podporu. Naši pomoc nepřikládáme k žádné specifické oblasti nebo skupině obyvatel. Jsme přesvědčeni, že naše pomoc najde své místo v každém koutě regionu. Pokud jste se dostali do tíživého postavení, neváhejte nás kontaktovat a požádat o příspěvek, který vám může pomoci překonat obtíže. Naším hlavním cílem je podpořit právě ty, kteří se ocitli ve složité životní situaci a potřebují pomoc. Vaši žádost můžete poslat přes odkaz ZDE.

Společně můžeme vytvořit lepší budoucnost pro všechny.

Transparentní účet

Číslo účtu: 317200123/0300

Nadační fond Františka Štěpánka

Správní rada

Barbora Štěpánková

Ing. Jaroslav Rokos, MBA

Jan Smolka

Dozorčí rada

JUDr. Pavel Tomek

Romana Štěpánková

Ing. Jan Filip

Zakladatel

Aktuality/Eventy

9Říj

Petr Šaradin a jeho rodina mají srdce plné dobročinnosti

Muž s velkým srdcem - Petr Šaradin. Letos se už potřetí společně se svou rodinou rozhodl pomáhat.

>celý článek

4Říj

Pořízení oční navigace Tobii PCeye pro Denní centrum Mateřídouška

Inovativní zařízení, které umožňuje komunikaci handikepovaným klientům.

>celý článek

Zobrazit všechny aktuality

Máte dotaz?

Kontaktujte nás