Pomáháme
srdcem

Pomáháme těm,
kteří ze všeho nejvíc
potřebují okamžitou pomoc

Více o nadačním fondu

Pro žadatele

Chceme měnit životy! Vznik Nadačního fondu odráží naši úctu pro oblast zdravotnictví, školství, kultury, sportu a život veřejnosti. Naše nadace se zasazuje o podporu lidí na Sokolovsku a v Karlovarském kraji, avšak ochotně poskytujeme podporu všem, kteří jsou s naším krajem nějak spojeni či ho mají jako rodný domov. Otevřeně přistupujeme k podpoře aktivit, které mohou přinášet prospěch našemu kraji. Nadační příspěvky mohou být uděleny jednotlivcům i organizacím, avšak s jediným cílem - přispět k naplnění poslání našeho fondu. O naši podporu mohou požádat ti, kteří svou činností obohacují životy druhých a naplňují naše hodnoty.

Chceme vám celý proces co nejvíce usnadnit. Písemná žádost o nadační příspěvek je k dispozici ke stažení jak pro jednotlivce, tak pro organizace, a po vyplnění ji můžete odeslat na náš email info@nffs.cz. Lze ji také vyplnit přímo na našich webových stránkách ZDE. Vaše iniciativa a snaha jsou pro nás inspirací!

Navíc, pokud máte příběh, který byste s námi a s ostatními chtěli sdílet, nebo pokud spolu s námi chcete uskutečnit veřejnou sbírku, neváhejte nám napsat na email info@nffs.cz. Společně můžeme změnit svět k lepšímu.

Aktuality/Eventy

27Úno

Výtěžek z benefičního dne překročil hranici 90 tisíc

Alfa klub Sokolov se v sobotu 24. února večer zaplnil do posledního místa.

>celý článek

9Úno

Benefiční den - Pomáháme Nelince

Benefiční den Nadačního fondu Františka Štěpánka, který nese podtitul „Pomáháme Nelince“.

>celý článek

Zobrazit všechny aktuality

Máte dotaz?

Kontaktujte nás