Pomáháme
srdcem

Pomáháme těm,
kteří ze všeho nejvíc
potřebují okamžitou pomoc

Více o nadačním fondu

Pro žadatele

Chceme měnit životy! Vznik Nadačního fondu odráží naši úctu pro oblast zdravotnictví, školství, kultury, sportu a život veřejnosti. Naše poslání směřuje k regionu Sokolovska a Karlovarska, ale nejsme uzavřeni v hranicích a rádi podporujeme aktivity, které mohou mít pozitivní dopad i mimo naše rodné území, nebo pokud přinášejí prospěch našemu kraji. Nadační příspěvky mohou být uděleny jednotlivcům i organizacím, avšak s jediným cílem - přispět k naplnění poslání našeho fondu. O naši podporu mohou požádat ti, kteří svou činností obohacují životy druhých a naplňují naše hodnoty.

Chceme vám celý proces co nejvíce usnadnit. Písemná žádost o nadační příspěvek je k dispozici ke stažení jak pro jednotlivce, tak pro organizace, a po vyplnění ji můžete odeslat na náš email info@nffs.cz. Lze ji také vyplnit přímo na našich webových stránkách ZDE. Vaše iniciativa a snaha jsou pro nás inspirací!

Navíc, pokud máte příběh, který byste s námi a s ostatními chtěli sdílet, nebo pokud spolu s námi chcete uskutečnit veřejnou sbírku, neváhejte nám napsat na email info@nffs.cz. Společně můžeme změnit svět k lepšímu.

Aktuality/Eventy

9Říj

Petr Šaradin a jeho rodina mají srdce plné dobročinnosti

Muž s velkým srdcem - Petr Šaradin. Letos se už potřetí společně se svou rodinou rozhodl pomáhat.

>celý článek

4Říj

Pořízení oční navigace Tobii PCeye pro Denní centrum Mateřídouška

Inovativní zařízení, které umožňuje komunikaci handikepovaným klientům.

>celý článek

Zobrazit všechny aktuality

Máte dotaz?

Kontaktujte nás